GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 14654342
nr 1465 4342
Fat
+ skål, 3 delar, Kina, diameter: 11. Höjd: 22,5
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:06:21
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)